• PRODHUES I MAKINAVE PAKETIMIN E HARDWAREVE ME EKSPERIENCE MBI 15 VJEÇ
  Makinë paketimi automatike 16 bateri
  PRODHUES I MAKINAVE PAKETIMIN E HARDWAREVE ME EKSPERIENCE MBI 15 VJEÇ

  Numërimi automatik     Paketim automatik     Printim automatik     Peshimi dhe kontrolli automatik

 • <p>Përvoja e prodhimit</p>

  Përvoja e prodhimit

  15+ vite përvojë prodhimi

 • <p>Rasti përfaqësues</p>

  Rasti përfaqësues

  1000+ Rasti përfaqësues

 • <p>Shërbimi pas shitjes<br></p>

  Shërbimi pas shitjes

  1 deri në 1 shërbim pas shitjes

 • <p>Certifikata e Patentave<br></p>

  Certifikata e Patentave

  60+ patentat e certifikatave

Gama e Produkteve Premium
Ato janë prodhuar të gjitha sipas standardeve më strikte ndërkombëtare. Produktet tona kanë marrë favore si nga tregjet vendase ashtu edhe nga ato të huaja.
Ata tani po eksportojnë gjerësisht në 200 vende.

INFOQENDRA

Xingke mirëpret miq nga e gjithë bota dhe mezi pret të bashkëpunojë me ju.

Chat
Now

Dërgoni kërkesën tuaj

Shtojcë:
  Zgjidhni një gjuhë tjetër
  English
  bahasa Indonesia
  Tiếng Việt
  ภาษาไทย
  Türkçe
  русский
  Português
  한국어
  日本語
  français
  Español
  Deutsch
  العربية
  اردو
  हिन्दी
  Shqip
  Latin
  italiano
  Bahasa Melayu
  dansk
  Polski
  Gjuha aktuale:Shqip